Bewonersfeest in Molenkamp: samen bouwen aan de toekomst
Samen met bewoners, omwonenden en samenwerkingspartners vierden wij afgelopen week een feestelijke middag in de wijk Molenkamp in Heerde. Het bewonersfeest was een mooi moment om stil te staan bij de voortgang van de werkzaamheden én om bewoners te bedanken voor hun vertrouwen, geduld en betrokkenheid in de afgelopen periode.
De ontwikkeling van Molenkamp is een bijzonder project. Na jaren van voorbereiding, gesprekken en samenwerking wordt stap voor stap gebouwd aan een toekomstbestendige wijk. Daarbij gaat het niet alleen om nieuwe en verbeterde woningen, maar ook om een buurt waar mensen elkaar ontmoeten en naar elkaar omkijken.
Tijdens de bijeenkomst blikte onze directeur-bestuurder Jolanda van Loon terug op de weg die we samen met bewoners, omwonenden, de gemeente Heerde, Salverda Bouw en verschillende maatschappelijke organisaties hebben afgelegd. Dankzij de inbreng van bewoners is een plan ontstaan dat aansluit bij de wensen van de wijk.
Een belangrijke mijlpaal die we tijdens het bewonersfeest deelden, is dat de omgevingsvergunning voor de nieuwbouw inmiddels definitief is. Daarmee is een volgende stap gezet richting de realisatie van 74 nieuwe woningen en een ontmoetingsruimte in Molenkamp.
Naast de toespraken gingen vertegenwoordigers van onze organisatie, de gemeente Heerde, Salverda Bouw en bewoners met elkaar in gesprek over de voortgang van de projecten in Molenkamp Noord en Midden. Bewoners deelden hun ervaringen met de renovatie en de tijdelijke verhuizing naar een wisselwoning. Ook werd vooruitgekeken naar de komende werkzaamheden, waaronder de sloop van een deel van de woningen en de start van de nieuwbouw.
Het bewonersfeest stond vooral in het teken van ontmoeting. Onder het genot van een hapje en een drankje was er volop gelegenheid om elkaar te spreken, vragen te stellen en samen vooruit te kijken.
Wij bedanken alle bewoners voor hun betrokkenheid en begrip tijdens de werkzaamheden. Ook bedanken we onze samenwerkingspartners – waaronder de gemeente Heerde, Salverda Bouw, STIP, Heerde Energiek, Speeltuinvereniging, Dorpsmoestuin Vosbergen, Stichting Present en Zoethout – voor hun inzet. Samen bouwen we niet alleen aan woningen, maar ook aan een sterke, leefbare en samenredzame buurt.







Klik hier voor meer informatie over deze projecten.